Otvorená pracovná pozícia vo spoločnosti JAVORINA

Online Špecialista Podpory Zákazníkov

Typ uväzku
Full-time
Adresa
Továrenská 29, 059 01 Spišská Belá, Slovensko

Bavíš sa rád/a s ľuďmi a robí Ti radosť im pomôcť? Napĺňajú ťa obchodné činnosti? Máš rád/a dizajnový nábytok? Máš pozitívny vzťah k drevu a k prírode vo všeobecnosti? Potom je toto skvelá príležitosť pre Teba! Pridaj sa k nášmu tímu v Spišskej Belej ako Online Customer Care Specialist a pomôž sprostredkovať jedinečný zážitok všetkým zákazníkom a partnerom, ktorí prídu na náš web Javorina.com.

Máme chuť rásť online!

V Javorine budujeme najmodernejšiu drevovýrobu v Európe a máme veľké plány. Aktuálne napíname všetky obchodné sily s cieľom dostať náš krásny dizajnový nábytok, ktorý sa za 76 rokov svojej histórie stal symbolom precíznosti, kvality a elegancie, do viacerých slovenských i zahraničných domácností.

Náš e-shop Javorina.com hrá v tomto pláne dôležitú úlohu. Je miestom, na ktorom sa virtuálne stretávame so zákazníkmi z celého sveta, zodpovedáme ich otázky a vybavujeme objednávky. V online svete stojíme pred veľkou výzvou, kde väčšina našich online zákazníkov nemá možnosť naše produkty vidieť naživo a dotknúť sa ich. Tvojou hlavnou úlohou bude ich uistiť bez toho, aby sa mohli fyzicky dotknúť kvality, s akou dokážeme prevteliť divokosť a tvrdosť duba do ladných tvarov dizajnového nábytku, že sa nemusí báť nákup urobiť.

Hľadáme kolegu či kolegyňu, ktorého/ktorú bude napĺňať byť sprievodcom našim zákazníkom s online nákupom. Si komunikatívny, vieš jazyky, rád/a pomáhaš ľuďom a učíš sa novým technológiám? Vieš k tomu všetkému písať všetkými desiatimi? Potom neváhaj a ozvi sa nám.

Biznis postavený na vzťahoch

Zakladáme si na otvorenej komunikácii a ľudskom prístupe ako vo vnútri firmy, tak s našimi partnermi a zákazníkmi. Pracovníci nášho online tímu sú hlavným reprezentantom spoločnosti pri vytváraní vzťahov so zákazníkmi na Internete a dôležitou súčasťou celkového zážitku, ktorý musí byť jedinečný tak, ako naše výrobky. V Javorine si zakladáme na dôvere a dobrých vzťahoch na všetkých úrovniach.

"V Javorine vyrábame niečo naozaj výnimočné. Môžeme sa pochváliť vynikajúcim dizajnovým nábytkom, ktorý je známy svojou precíznosťou a špičkovou kvalitou. Hľadáme niekoho, kto zdieľa našu vášeň a môže sa k nám pridať ako Online Customer Care Specialist. Pokiaľ miluješ drevo, máš obchodný talent a miluješ prácu s ľuďmi, budeme radi, ak sa ozveš. Spoločne dokážeme vytvoriť výnimočný zážitok pre každého, kto príde zažiť kvalitu nášho dizajnového nábytku v srdci Javoriny.“

Michaela McClelland, obchodná riaditeľka Javoriny

Čo od Teba požadujeme

Očakávame, že spolu s Tebou príde do tímu schopnosť skvele komunikovať, rýchlo reagovaťdoťahovať prácu do konca a získať si zákazníkovu dôveru. Je pre nás dôležitá spoľahlivosť, starostlivosť, samostatnosť a chuť dosahovať výsledky a prichádzať s novými nápadmi.

Ďalej požadujeme

  • predchádzajúca skúsenosť s prácou na e-shope,
  • ťah na bránku a apetít pomáhať ľuďom,
  • anglický jazyk na profesionálnej úrovni,
  • chuť pracovať a byť tímový hráč,
  • dobrá znalosť práce na PC.

Plusové body Ti dáme za...

  • VŠ/SŠ vzdelanie obchodného či ekonomického zamerania,
  • skúsenosti z odboru interiérového dizajnu,
  • záujmová/profesná orientácia na dizajn, nábytok, apod.

Čo ešte nezaznelo, ale je dobré vedieť o danej pozícii

Pracovnou náplňou bude, okrem hlavnej činnosti, zahŕňať nasledujúce:

  • komunikácia s ostatnými firemnými oddeleniami,
  • obchodné porady (koordinácia, konzultácie, atp.) s ostatnými obchodníkmi v Javorine.

Naše pracovné hodnoty

Úcta k prírode

Úcta k prírode je neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej filozofie. Nábytok vyrábame len z prírodných surovín a chceme, aby nám ho pomáhali vyrábať ľudia, ktorí majú radi prírodu.

Schopnosť dotiahnuť

Projekty a zmeny vo firme radi udržiavame na správnej ceste a dokážeme ich rýchlo implementovať. Dôležitou súčasťou nášho úspechu je schopnosť dotiahnuť inovácie do konca a uviesť ich do života.

Neustále zlepšovanie

Každá inovácia je zastaraná v okamihu, keď sa začne vyrábať. Nechceme zaspať na vavrínoch, chceme sa stále posúvať vpred a byť najlepšími vo svojom obore, ku ktorým ostatní vzhliadajú.

Tímový duch

Sila a jedinečnosť spoločnosti Javorina spočíva v spolupráci a schopnosti spoločne nájsť správne riešenia. Ani ten najlepší nápad nefunguje, ak nemá podporu vašich kolegov. Kľúčom k úspechu je pre nás tímová práca a schopnosť dohodnúť sa.

Prečo pracovať v Javorine?

Javorina je synonymom inteligentného a inovatívneho pracovného prostredia a ponúka vám jedinečnú príležitosť podieľať sa na premene tradičnej a etablovanej výrobnej spoločnosti na najmodernejšiu drevársku spoločnosť v Európe.

Ponúkame tiež:

  • platové rozpätie od 1000 do 1500 EUR podľa skúseností,
  • mimoriadne prémie za plnenie online cieľov,
  • príspevok na dôchodkové poistenie,
  • zľavnený nákup produktov a služieb spoločnosti,
  • kariérny a osobnostný rast,
  • rešpekt, dôvera a stabilná pozícia v úspešnej, tradičnej a etablovanej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou,
  • možnosti odbornej prípravy podľa vlastného výberu,
  • podpora a know-how tímu, ktorý má bohaté skúsenosti.

Sme tradičný slovenský výrobca nábytku z masívneho dubového dreva so sedemdesiatpäťročnou tradíciou výroby v Spišskej Belej v Tatrách. Materiál získavame z miestnych zdrojov a spracovávame ho v takmer uzavretom výrobnom cykle. Hlavnými súčasťami sortimentu, ktorý sa okrem Slovenska ponúka aj v Českej republike, Nemecku, Rakúsku a Francúzsku, sú postele a stoly, ako aj komody, regály, sedací nábytok a solitéry vyrobené 3D tvarovaním z masívneho dubového dreva.

Pridaj sa k tradícii a zaži s nami budúcnosť.

Ak ťa táto pozícia zaujala a chceš sa pripojiť k nášmu tímu, pošli nám motivačný list a životopis na adresu kariera@javorina.com.

Naša personalistka Táňa sa Ti ozve.

Tešíme sa na Teba!

Zdielať príležitosť

FacebookLinkedInE-mail